Каникулы

Зімовыя канікулы - 17 дзён з 26 снежня 2019 года па 11 студзеня 2020 года ўключна

План правядзення выхаваўчых, спартыўна-масавых мерапрыемстваў

Час

Мерапрыемствы

Класы

Адказныя

Месца прав.

26 снежня 2019г. (чацвер)

 

10.00-10.45

Прафарыентацыйная гульня “Што?Дзе?Калі?”

9

Новік М.У.

 

11.00-12.00

Навагоднія ранішнікі

 

1-4

Педагог-арганізатар Власавец С.А., кл.кір.1-4 класаў

Актавая зала

12.00-12.45

 

Рэйд “Падлетак”

 

СППС

 

12.00-12.45

Гурток “Magic English”

5-7

Ахмедава С.В.

№19

10.00-10.45

Гурток “Юны выратавальнік

4-5

Коцік С.У.

№4

 

18.00-20.00

 

Навагодні КВЗ

 

5-8

Педагог-арганізатар Власавец С.А., кл.кір.5-8 класаў

Актавая зала

20.00-22.00

Навагодняя дыскатэка

5-8

Кл.кіраўнікі

5-8 класаў

Актавая зала

27 снежня 2019г. (пятніца)

 

10.00-10.45

Гурток “Цудоўны свет арыгамі”

5-7

Чарнова Т.А.

№7

10.00-10.45

10.55- 11.40

Гурток “Вакальны”

(старэйшая група)

5-10

Таўрэль І.Ф.

№2

10.00-10.45

 

Гульня “Мой псіхалагічны партрэт”

9-11

Педагог-псіхолаг Вайтовіч М.І.

№16

18.00-20.00

Навагодні каламбур

9-11

Класныя кіраўнікі

 9-11 класаў

Актавая зала

20.00-22.00

 

Навагодняя дыскатэка

9-11

Класныя кіраўнікі

9-11 класаў

Актавая зала

 

 

 

 

 

 

28снежня 2019 г. (субота)

 

9.00-9.45

Гурток “Вакальны”

(малодшая група)

1-4

Таўрэль І.Ф.

№2

10.00-10.45

Віктарына «Новы год у разных  краінах»

2-4

Коцік С.У.

№ 4

10.00-10.45

Гутарка “Мае правы і абавязкі”

8-10

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

№15

11.00-11.45

Віктарына «Навагоднія сакрэты з усяго свету»

5-8

Бібліятэкар

Новік М.У.

Бібліятэка

11.00-11.45

Гурток “Юны журналіст”

6-8

Абрамчук А.В.

№3

12.00-12.45

12.55-13.40

Гурток  “ЮІДР”

5-9

Вайтовіч М.І.

№24

13.50-14.35

14.45-15.30

Гурток  “Вырабы сваімі рукамі”

2-7

Вайтовіч М.І

№19

30 снежня 2019 г.  (панядзелак)

 

10.00-10.45

Гурток “Юны алімпіец”

3-7

Ягнешык А.С

Спарт. зала

10.00-10.45

Гурток “Майстрыхі”

 

5-7

Чарнова Т.А.

№7

10.00-10.45

 

Акцыя “Чысціня вакол нас”

2

Сіцко С.М.

№6

10.00-10.45

Чаяванне “Адзін за ўсіх”

8

Амяляшчык С.З.

№3

10.00-10.45

Кіналекторый “Бяспека ў Інтэрнэце”

9

Новік М.У.

№17

10.00-10.45

Дыялог “Небяспека вакол нас”

5

Абрамчук А.В.

№15

11.00-11.45

Падарожжа ў зімовы лес. Гульні на свежым паветры “Зімовыя забавы”

 

6

Ахмедава С.В.

№19

31 снежня 2019г. (аўторак)

 

10.00 - 10.45

10.55- 11.40

Тэатральны гурток “Маскі”

5-7

Ягнешык А.У

№19

10.00-10.45

“Модульнае арыгамі”

 

1-2

Чарнова Т.А.

№7

10.00-10.45

 

Падрыхтоўка да калядных святаў

2

Сіцко С.М.

№6

10.00-10.45

 

Рухомыя гульні на свежым паветры

3

Власавец С.А.

№5

10.00-10.45

 

Гульня “Клуб юных знаўцаў”

6-8

Бібліятэкар Новік М.У.

№17

03 студзеня 2020 г. (пятніца)

 

9.00-9.45

Гульня “Пра чароўныя словы”

4

Коцік С.У.

№4

10.00-10.45

Гурток “Цудоўны свет арыгамі”

5-7

Чарнова Т.А.

№7

10.00-10.45

Гутарка “Лесвіца дасягненняў”

2

Сіцко С.М.

№6

10.00-10.45

10.55- 11.40

Гурток “Вакальны”

(старэйшая група)

5-10

Таўрэль І.Ф.

№2

 

Экскурсія “Беларусь на парозе Ражаства”

8

Амяляшчык С.З.

 

10.00-10.45

 

Гульня “Я за ЗЛЖ!”

5

Абрамчук А.В.

№15

10.00-10.45

 

 

Аперацыя “Дапаможам птушкам”

 

 

1

Андрэйчык А.У.

№9

11.00-11.45

Вусны часопіс “Бяспека вакол нас”

6

Ахмедава С.В.

№19

11.00-11.45

 

Віктарына “Падарожжа па краіне казак”

2-4

Педагог-арганізатар Власавец С.А.

№ 5

10.00-14.00

Удзел у спартыўна-масавым мерапрыемстве “Снежны снайпер”

6-8

Кіраўнік фіз.выхавання Ягнешык А.С.

 

04 студзеня 2020 г. (субота)

 

9.00-9.45

Гурток “Вакальны”

(малодшая група)

1-4

Таўрэль І.Ф.

№2

11.00-11.45

Гурток “Юны журналіст”

6-8

Абрамчук А.В.

№3

12.00-12.45

12.55-13.40

Гурток “ЮІДР”

5-9

Вайтовіч М.І.

№24

13.50-14.35

14.45-15.30

Гурток “Вырабы сваімі рукамі”

2-7

Вайтовіч М.І

№19

 

10.00-10.45

Гульня “Умей сказаць “НЕ””

5-6

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

№15

9.00 – 9.45

Экалагічная прагулка “Птушкі зімой”

7

Власавец А.М.

 

10.00-10.45

 

Псіхалагічная гульня “Крыжыкі нулікі”

2-3

Педагог-псіхолаг Вайтовіч М.І.

№6

10.00-10.45

 

Гутарка “Петарды і хлапушкі - небяспечныя”

3

Власавец С.А.

№5

10.00-14.00

Удзел у спартыўна-масавым мерапрыемстве “Снежны снайпер”

6-8

Кіраўнік фіз.выхавання Ягнешык А.С.

 

06 студзеня 2020 г. (панядзелак)

 

10.00-10.45

Гурток “Юны алімпіец”

3-7

Ягнешык А.С

Спарт. зала

10.00-10.45

Гурток “Майстрыхі”

 

5-7

Чарнова Т.А.

№7

9.00-9.45

Конкурс вершаў “Зімовыя замалёўкі”

10

Таўрэль І.Ф.

№2

10.00-10.45

 

Гутарка “Небяспечнасць пры пажары”

9

Новік М.У.

№17

10.00-10.45

 

Гульня “Займальны камп’ютар”

 

 

 

 

7

Власавец А.М.

№13

08 студзеня 2020 г. (серада)

 

10.00-10.45

Круглы стол «Усмешка і смех прыемныя для ўсіх»

2

Сіцко С.М.

№6

10.00-10.45

Трэнінг-гульня “Мы разам!”

8

Амяляшчык С.З.

№3

10.00-10.45

Гульня “Хачу жыць здаровым”

4-6

Сацыяльны педагог Абрамчук А.В.

№19

10.00-10.45

Падрыхтоўка да Каляд

2-6

Педагог -арганізатар  Власавец С.А.

№5

10.00-10.45

Гутарка “Зімовыя народныя святы”

1

Андрэйчык А.У.

№9

09 студзеня 2020 г. (чацвер)

 

12.00-12.45

Гурток “Magic English”

5-7

Ахмедава С.В.

№19

10.00-10.45

Гурток “Юны выратавальнік

 

4-5

Коцік С.У.

№4

9.00-9.45

Практыкум “Камп’ютар і здароўе”

4

Коцік С.У.

№4

10.00-10.45

Вусны часопіс “Беражы здароўе з юнацтва”

7-9

Бібліятэкар Новік М.У.

№17

10.00-10.45

Гульня “Як сустракаюць Новы год у розных краінах”

3

Власавец С.А.

№5

10.00-10.45

Конкурс малюнкаў “Цуды на Ражаство”

 

5

Абрамчук А.В.

№15

10.00-10.45

Псіхалагічны занятак “Усё пачынаецца з сям’і”

 

10

Педагог-псіхолаг Вайтовіч М.І.

№2

10 студзеня 2020 г. (пятніца)

 

10.00-10.45

Гурток “Цудоўны свет арыгамі”

5-7

Чарнова Т.А.

№7

10.00-10.45

10.55- 11.40

Гурток “Вакальны”

(старэйшая група)

5-10

Таўрэль І.Ф.

№2

10.00-10.45

Разважанне “”Пагаворым аб адказнасці!

2

Сіцко С.М.

№6

9.00-9.45

Віктарына “Небяспечные месцы для гульні”

4

Коцік С.У.

№4

10.00-10.45

Гульня “Чалавек – творца свайго лёсу”

6-7

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

№15

10.00-10.45

Віктарына “Правілы дарожнага руху”

1

Андрэйчык А.У.

№9

11.00-11.45

Віктарына “Свет вакол нас”

6

Ахмедава С.В.

№19

11 студзеня 2020 г. (субота)

 

9.00-9.45

Гурток “Вакальны”

(малодшая група)

1-4

Таўрэль І.Ф.

№2

11.00-11.45

Гурток “Юны журналіст”

6-8

Абрамчук А.В.

№3

12.00-12.45

12.55-13.40

Гурток “ЮІДР”

5-9

Вайтовіч М.І.

№24

13.50-14.35

14.45-15.30

 

Гурток “Вырабы сваімі рукамі”

2-7

Вайтовіч М.І

№19

9.00-9.45

Гульня-экскурсія “Краіны Еўропы”

5-8

Власавец А.М.

№16

10.00-10.45

Гутарка “Прафесіі маіх бацькоў”

7-9

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

№3

Асеннія канікулы – 9 дзён: з 1 лістапада па 9 лістапада 2019 года ўключна

План правядзення выхаваўчых, спартыўна-масавых мерапрыемстваў

на асенніх канікулах (01.11.2019 - 09.11.2019)

Час правядзення

Мерапрыемствы

Класы

Адказныя

Месца правядзення

01 лістапада 2019г. (пятніца)

09.00-16.00

Работа аздараўленчага лагера

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

Кабінет

№4,5

09.00-09.45

Гурток “Юны выратавальнік”

4-5

Коцік С.У.

Кабінет

№4

09.00- 09.45 10.00-10.45

Гурток “Вакальны” (старэйшая група)

5-10

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

10.00-10.45

Гурток “Модульнае арыгамі”

1-2

Чарнова Т.А.

Кабінет

№9

10.00-10.45

Гутарка “Правілы і абавязкі вучняў”

4

Коцік С.У.

Кабінет

№4

10.00 – 10.45

Віктарына “Фільмы і іх героі”

6

Ахмедава С.В.

Кабінет

№ 19

10.00 – 10.45

Гутарка “Хвілінка энергазберажэння”

5

Абрамчук А.В.

Кабінет

№ 15

11.00- 11.45

Псіхалагічны практыкум “Спосабы зняцця псіхалагічнага напружання”

9-11

Педагог-псіхолаг Вайтовіч М.І.

Кабінет

№ 19

11.00- 11.45

Рухомыя гульні на свежым паветры

1

Андрэйчык А.У.

Школьны двор

18.00-19.00

Свята “Асенні баль”

5-11

Новік М.У., кл.кіраўнікі 5-11 кл

Актавая зала

2 лістапада 2019г. (субота)

09.00-16.00

Работа аздараўленчага лагера

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

Кабінет

№4,5

09.00-9.45

Акцыя “Чысты клас”

7

Власавец А.М.

Кабінет      № 16

09.00-9.45

Гурток “Вакальны”

(малодшая група)

1-4

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

09.00-9.45

 

Лінгвістычная віктарына “У свеце мовы і літаратуры”

5-9

Амяляшчык С.З.

Кабінет

№3

10.00-10.45

Гульня-падарожжа “У краіне акцябрат”

3-4

Педагог арганізатар Власавец С.А.

Кабінет

№5

11.00-11.45

 

Гурток “Юны журналіст”

6-8

Абрамчук А.В.

Кабінет

№15

12.00-12.45

Наведванне сем’яў

5

Абрамчук А.В.

 

11.00-11.45

 

Практыкум «Круг волі»

6

Педагог псіхолаг Вайтовіч М.І.

Кабінет

№19

12.00-12.45 12.55-13.40

Гурток “Вырабы сваімі рукамі”

2-7

Вайтовіч М.І.

Кабінет

№19

13.50-14.35 14.45-15.30

Гурток “ЮІДР”

5-9

Вайтовіч М.І.

Кабінет

№19

4 лістапада 2019 г. (панядзелак)

09.00-16.00

Работа аздараўленчага лагера

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

Кабінет

№4,5

10.00-10.45

Гурток “Майстрыхі”

5-7

Чарнова Т.А.

Кабінет

№9

10.00-10.45

Гурток “Юны алімпіец”

3-7

Ягнешык А.С.

Спартыўная зала

10.00-10.45

Гутарка “Хвілінка энергазберажэння”

10

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

10.00-10.45

Наведванне непаўналетніх з апякунскіх сямей, непаўналетніх , з якімі праводзіцца ІПР

8,11

СППС

 

10.00-10.45

 

Псіхалагічны занятак “Я - падлетак”

9

Новік М.У.

Кабінет

№17

 

11.00-11.45

 

Завочная экскурсія “Славутыя мясціны Беларусі”

6

Ахмедава С.В.

Кабінет

№19

5 лістапада 2019 г. (аўторак)

 

09.00-16.00

 

Работа аздараўленчага лагера

 

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

 

 

Кабінет

№4,5

10.00-10.45

10.55-11.40

Тэатральны гурток “Маскі”

5-7

Ягнешык А.У.

Кабінет

№15

09.00-09.45

“Цудоўны свет арыгамі”

5-7

Чарнова Т.А.

Кабінет

№9

10.00-10.45

 

Экскурсія ў сельскую бібліятэку

2

Сіцко С.М.

Сельская бібліятэка

10.00-10.45

Пазнаваўчая гульня “У свеце прафесій”

3

Власавец С.А.

Кабінет

№5

10.00-10.45

Віктарына “Правілы бяспекі ў цемны час сутак”

9

Новік М.У.

Кабінет

№17

11.00 – 12.00

 

Арганізацыя работы атрада “Міласэрнасць”

6-8

Педагог арганізатар Власавец С.А.

Кабінет

№16

11.00-11.45

Рухомыя гульні на свежым паветры

4

Коцік С.У.

Школьны двор

16.00 – 20.00

Экскурсія ў г.Бярозу

8

Амяляшчык С.З.

 

6 лістапада 2019 г.(серада)

09.00-16.00

Работа аздараўленчага лагера

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

Кабінет

№4,5

 

10.00-10.45

Віктарына “Дарожныя навукі”

10

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

10.00-10.45

 

Рухомыя гульні на свежым паветры

2

Сіцко С.М.

Школьны двор

10.00-10.45

 

Гутарка “Восеньскія народныя святы”

1

Андрэйчык А.У.

Кабінет

№7

10.00-10.45

Віктарына "Мая малая Радзіма"

7-9

Бібліятэкар Новік М.У.

Кабінет

№17

8 лістапада 2019 г. (пятніца)

09.00-16.00

Работа аздараўленчага лагера

1-4

Власавец С.А., Таўрэль І.Ф

Кабінет

№4,5

09.00-09.45

Гурток “Юны выратавальнік”

4-5

 

Коцік С.У.

Кабінет

№4

09.00- 09.45

10.00-10.45

Гурток “Вакальны”(стар.група)

5-10

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

10.00-10.45

Гурток “Модульнае арыгамі”

1-2

Чарнова Т.А.

Кабінет

№9

10.00-10.45

Гутарка “Я супраць шкодны’х звычак”

5-6

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

Кабінет

№15

11.00-11.45

Псіхалагічны занятак “Казка пра маладое дрэўца”

7-8

Педагог-псіхолаг Вайтовіч М.І.

Кабінет

№16

9 лістапада 2019 г. (субота)

09.00-9.45

Гурток “Вакальны” (малодшая група)

1-4

Таўрэль І.Ф.

Кабінет

№2

09.00-9.45

 

Гульня «Мы за ЗЛЖ!»

7-8

Педагог сацыяльны Абрамчук А.В.

Кабінет

№3

08.30-9.15

Час зносін “Музыка і я”

7

Власавец А.М.

Кабінет

№16

10.00-12.00

Дзень здароўя

2-11

Настаўнікі фіз.выхавання

Спартыўная зала

11.00-11.45

 

Гурток “Юны журналіст”

6-8

Абрамчук А.В.

Кабінет

№15

12.00-12.45 12.55-13.40

Гурток “Вырабы сваімі рукамі”

2-7

Вайтовіч М.І.

Кабінет

№19

13.50-14.35 14.45-15.30

Гурток “ЮІДР”

5-9

Вайтовіч М.І.

Кабінет

№19

Ещё в этом разделе