Графік правядзення факультатыўных заняткаў

2019/2020 навучальны год

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Настаўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

1

“Мы пазнаем свет”

1

Дзяркач Н.Я.

Пятніца

11.25-12.10

9

2

“Учимся говорить правильно”

1

Манякала Д.Я.

Панядзелак

11.25-12.55

9

3

“Матэматычная вясёлка”

2

Сіцко С.М.

Пятніца

12.25-13.10

6

4

“Вытокі роднай мовы”

2

Манякала Д.Я.

Пятніца

12.30-13.15

9

5

“Матэматычная вясёлка”

3

Власавец С.А.

Панядзелак

12.25-13.10

5

6

“Шхматны ўсенавуч”

3

Бахур С.А

Аўторак

14.25-15.10

5

7

“Путешествие и мир сказки”

3

Манякала Д.Я.

Панядзелак

12.30-13.15

9

8

“Вытокі роднай мовы”

4

Коцік С.У.

Панядзелак

13.30-14.15

4

9

“Путешествие в мир сказки”

4

Манякала Д.Я.

Панядзелак

13.30-14.15

4

10

“Спартыўнае арыентаванне”

5

Бахур С.А.

Панядзелак

13.20-14.05

10 сп.зала

11

“Практыкум па чытанню”

5

Рускаевіч А.А.

Чацвер

14.25-15.10

15

12

“Падарожжа з матэматыкай”

6

Чарнова Т.А.

Аўторак

13.20-14.05

7

13

“Мы-самі”

6

Абрамчук А.В.

Чацвер

15.20-16.05

2

14

“Хатняя майстэрня”

6

Зыбайла Ю.М.

Серада

14.25-15.10

1 майстэрня

15

“Геаметрыя: разнастайнасць ідэй і метадаў”

7

Бурбіль Л.В.

Серада

14.25-15.10

14

16

“Слова ў тэксце”

7

Пытляк В.Я.

Панядзелак

14.25-15.10

17

17

“Валейбол”

7

Ягнешык А.С.

Пятніца

15.15-16.00

10 сп.зала

18

“Валейбол”

8

Ягнешык А.С.

Серада

15.15-16.00

10 сп.зала

19

“Мастацкае тачэнне”

8

Зыбайла Ю.М.

Аўторак

15.20-16.05

1 майстэрня

20

“Мастацкае тачэнне”

8

Зыбайла Ю.М.

Серада

15.20-16.05

1 майстэрня

21

“От значения к написанию”

8

Амяляшчык С.З.

Аўторак

15.20-16.05

3

22

“Фізіялагічныя і гігіянічныя аспекты здароўя чалавека”

9

Новік М.У.

Панядзелак

15.20-16.05

17

23

“Тэкстыльная фантазія”

9

Чарнова Т.А.

Аўторак

14.15-15.00

7

24

“Асновы фінансавай пісьменнасці

9

Дзяркач Н.Я.

Субота

12.45-13.30

25

25

“Камунікатыўная граматыка”

9

Рускаевіч А.А.

Чацвер

15.15-16.00

17

26

“Маё прафесійнае будучае”

9

Абрамчук А.В.

Субота

12.45-13.30

17

27

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

9

Амяляшчык С.З

Субота

10.00-10.45

17

28

“Складаны сказ без складанасці”

9

Амяляшчык С.З.

 

10.55-11.40

17

29

“Культура речи”

10

Ягнешык А.У.

Субота

09.00-09.45

2

30

“Асновы права”

10

Абрамчук А.В.

Субота

13.40-14.25

25

31

“Практыкум па пунктуацыі бел.мовы”

11

Амяляшчык С.З.

Субота

11.50-12.35

14

32

“Алгебра вучыць разважаць”

11

Скурчык І.І.

Панядзелак

14.25-15.10

14

33

“Современная риторика: основы речевого общения”

11

Ягнешык А.У.

Субота

10.00-10.45

15